İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Sosyal fobim mi var?

Merhaba 25 yaşındayım erkek kuaförüyüm yabancı birileriyle aynı ortamda bulununca ellerim titriyor heyecanlanıyorum sol göz altımda ki damar titriyor mesela bugün yakın arkadaşlarımla bir kafade oturuyoruz normal sohbet muhabbet ediyoruz yanımıza arkadaşımın sevgilisi geldi hiç bir şey yokken bir den heyecan bastı ellerim titredi kimseyle konuşamadım hepsi bana bakıyor gibi geldi yüzlerine bakamadım caydimdan yudum dahi alamadım çünkü ellerim titriyordu anlamaların istemedim nefes almakta güçlük çektim ama etrafımdakilere belli etmemek için elimden geleni yaptım sürekli lavaboya gittim yarım saat içinde 3 defa falan bir an önce ortamdan gitmek için lavabo ya giderken kafeden çıktım arkadaşlarıma hiç bir şey söylemeden çünkü yüzlerine bakamıyordum arkadaşım aradı nereye gittin diye ablam fenalaştı diye yalan söyledim anlamıyorum neden böyle olduğunu ortada hiç bir şey yokken
Tarih : 08.07.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Merve Karakuş

Bizimle görüşmenizi tavsiye ediyorum. Ne zaman başladı? Sonrasında nasıl sakinleşiyorsunuz? Bu tür sorunların cevabını aldıktan sonra bir yol izleyebilir ve birlikte sorununuzu çözmek için çalışabiliriz.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi