İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Stres kaynaklı göğüs daralması ve uyuşma atağı nedir?

Annem işten ayrıldı ve farklı sebeplerle de çok stresli bu sabah su içtikten sonra göğsünün altında bir ağrı hissetmiş ve ölecek gibi olmuş. Aynı günün akşamı bir anda ağlayarak odama girdi ve nefes alamıyorum diye korkarak ağlamaya başladı elleri uyuştu kalp krizi gibi bir şey sandım kendimde değilim hiç canım yok gibi dedi hemen acile gittik yardımcı olmadılar ve bir daha bu atağın yaşanmasından korkuyorum ayrıca geceleri yatarken çok üşüdüğünü söyledi. Randevu aldık ama 2 hafta sonrasına kadar bir daha gerçekleşirse ne yapacağız bundan korkuyoruz.
Tarih : 28.10.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Duygu Güner

Merhaba sevgili danışan, annenizin sorunu psikolojik kökenli mi? yoksa sorununun altında yatan fizyolojik problemler mi var bunlar araştırılmalı. Eğer hiçbir doktor bir sebep bulamıyorsa kaygıya bağlı psikolojik bir rahatsızlığı olabilir. Bunun içinde bir psikologla görüşmesi faydalı olur. Görüşmek isterseniz yardımcı olabilirim. Sağlıkla kalın. Psikolog Duygu Güner

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi