İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Vajinismus problemim var doktora gitmeden nasıl çözebilirim

2 senedir evliyim cinsel birliktelik yaşayamıyorum kasılıyorum ve aci cekiyorum.Bir kaç kere oldu çocuğumuz var ama doğumdan beri hiç birlikte olamadık.Ne yapmalıyım
Tarih : 10.12.2021 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, ben Psikolog Ofisinden Psikolog Zeynep Deniz Gül. Vajinismus genetik sorunlardan da kaynaklı olabilir pek tabii ancak genellikle kişinin cinselliğe bakış açısı ve cinsellik algısı sebebiyle ortaya çıkar. Eğer mastürbasyon yapmıyorsanız bir süre buna şans verin. Kendi cinselliğinizi tanımaya çalışın. Cinsel terapi almak size iyi gelecektir. Bu konuda terapi almak isterseniz https://www.psikologofisi.com/ dan psikolog arkadaşlarımla iletişime geçebilirsiniz. Benimle çalışmak isterseniz https://www.psikologofisi.com/psikolog/zeynep-deniz-gul adresinden randevu alabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi