İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Yalnızım.

Arkadaşım yok. Ailem bana arkadaşlık etmiyor. Evde yalnızlıktan delirmeye başladım. Lütfen yardım edin.
Tarih : 12.05.2020 Yazar : Anonim Kullanıcı

Uzmanların bu soruya verdiği yanıtlar

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Şu an evde kalmak zorunda olmamız arkadaşlık kurmanız için uygun zaman olmasada. Ailenizle iletişiminizi geliştirip, onlarla beraber evde daha keyifli bir ortam sağlanabilir. Ailenizle olan iletişiminizi güçlendirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Psikolog

Yasemin Altındağ

Merhaba, Arkadaşım yok demişsiniz ama bu sizin seçiminiz miydi? Yalnız kaldığınızda neler yapıyorsunuz ? Yalnız kaldığınızda neler hissediyorsunuz? Size yardımcı olabilmemiz için bizlerle iletişime geçmenizi tavsiye ederim.

Psikolog

Psikologofisi.com Uzmanı

Merhaba, zor bir zamandan mı geçiyorsunuz? O yüzden mi yalnızsınız? Tam olarak durumunuzu anlayabilmem adına online terapi almanızı ve yardım talep etmekten çekinmemenizi öneririm. Kendinizi yalnızlaştırıyor olabilir misiniz? İnsanların size ulaşmasına izin vermekle başlayabilirsiniz veya siz onlara yaklaşabilirsiniz. Harekete geçin ve bu durumdan çıkmak için bir şey yapın.

Kullanıcı Yorumları

Kullanıcı Yorumları

Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.


Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine

Bir dakikada
psikoloğa bağlanın

psikologofisi