İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Halim Ediz Demirhan

Hakkında

Merhaba, ben Ediz Demirhan. İstanbul Bilim Üniversitesi Psikoloji lisans eğitimim ardından, Esenyurt Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimimi tamamladım. Yaklaşık 6 yıldır alanda aktif olarak ergen ve yetişkin bireyler ile çalışmaktayım. Bilişsel Davranışçı Terapi, Depresyon, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Öfke Problemleri, Akran Zorbalığı, Sınav Kaygısı, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Panik Bozukluk, OKB, İlişki ve Evlilik Sorunları, Yeme Bozuklukları, Bağımlılık, Somatoform Bozukluklar, Psikolojik Testler ve Özgül Fobi alanlarında profesyonel danışmanlık hizmeti vermekteyim.

Eğitimleri

İSTANBUL BİLİM ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ
İSTANBUL ESENYURT ÜNİVERSİTESİ / KLİNİK PSİKOLOJİ

Uzmanlık Alanı

Bilişsel Davranışçı Terapi, Depresyon, Yaygın Anksiyete Bozukluğu, Öfke Problemleri, Akran Zorbalığı, Sınav Kaygısı, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Panik Bozukluk, OKB, İlişki ve Evlilik Sorunları, Yeme Bozuklukları, Bağımlılık, Somatoform Bozukluklar, Psikolojik Testler, Özgül Fobi

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
12.01.2021
Kendisiyle görüşmelerimiz çok keyifli ve verimli geçiyor. Tüm iyi niyeti ve emekleri için teşekkür ederim.
Anonim Kullanıcı
25.12.2020
Kendisi çok ilgili ve dikkatliydi, teşekkür ederim.
Anonim Kullanıcı
15.12.2020
Ediz Bey benim daha sağlıklı karar almam konusunda gerçekten yardımcı oldu, herkese tavsiye ederim.

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.