İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Aile Danışmanınız her an yanınızda

Ailenizde yaşanan sorunlar artık aile içinde kalmak zorunda değil! Türkiye'nin ilk ve en büyük online terapi platformu üzerinden aile danışmanınızı seçin, ister sesli ister görüntülü olarak hemen konuşmaya başlayın. Alanında uzman en iyi aile danışmanlarından 49 TL'den başlayan fiyatlarla online destek alın.

psikologofisi

Aile Danışmanlığı Nedir?

Aile danışmanlığı, aileyi oluşturan bireylerin birbirleriyle olan ilişkilerinde yaşadıkları sorunları aşmaları için verilen danışmanlıktır. Evlilik, ayrılık ve boşanma sırasında çocuklarla ve aile ile ilgili bireysel ya da bireyler arasındaki sorunların üstesinden gelinmesine yardımcı olan bu danışmanlık bütün aile dahil olduğunda başarıya ulaşır.

Aile danışmanlığı hizmetinin kapsamını; öncelikli olarak eşler arasında ya da yakın ve geniş ailedeki bireylerle yaşanan ilişkilere dayalı sorunlar, yeni yaşam düzenlemeleri ve çocukların bakımı gibi konular oluşturur. Ayrıca, ailenin, sağlık, ekonomi, beslenme gibi yaşam kalitesinin etkileyen diğer tüm yaşamsal konular da bu kapsamdadır.

Neden Aile Danışmanlığı Almalıyım?

Toplumun en temel yapı taşı olan aile, tüm değerlerimizin oluştuğu, ihtiyaçlarımızın karşılandığı yerdir. Ruhsal ve bedensel olarak sağlıklı bireyler ancak sağlıklı ailelerden çıkar.

Aile danışmanları, ailelerin yaşadıkları sorunları ele alırken her biri aile dinamiklerine uygun çözümler sunar ve sağlıklı bir aile yapısına ulaşılması için çalışmalar yürütür. Danışmanlık süresince aile üyesi olan herkes hem birlikte hem de tek tek ele alınır ve her birinin sorunlarına bütüncül çözümler sunulur.

Aile terapisi sırasında bireysel sorunlar paylaşılsa dahi ana odak noktası aileye olan etkileridir ve yine tüm ailenin daha mutlu olmasını sağlayacak bir strateji ile çalışılır. Danışmanlık süresinde sorunları anlamak ve uygun çözümü geliştirmek için tüm aile üyeleri ile görüşülür ve bazı testler uygulanır. Ortaya çıkan sonuçlara göre bir danışmanlık hizmeti verilir. Seansların sonunda hedeflenen her bir aile üyesinin kendini iyi hissetmesi ve aile içinde huzurlu bir şekilde yaşamasıdır.

Neden Online Aile Danışmanlığı?

1- Dilediğin Aile Danışmanı ile Görüşebilirsin

Alanında uzman aile danışmanlarının tecrübe ve çalışma alanlarını görerek dilediğini seçebilirsin. Aile danışmanlarımızın profillerini incele, tanıtım videosunu izle ve kararını ver.

2- Terapi Alırken Önceliğin Maddi Konular Olmaz

Online terapi yüz yüze terapiye göre çok daha uygun fiyatlarla aile danışmanı ile görüşme imkanı sağlar. 49 TL'den başlayan fiyatlarla görüşmek için hemen randevu alabilir, istersen deneme seansına katılabilirsin!

3- İstediğin Zaman, İstediğin Yerde Terapi Alabilirsin

Aile danışmanınız ile aranızdaki mesafeyi kaldırabilirsiniz! İstediğiniz yerden istediğiniz zamanda görüntülü ya da sesli görüşme ile online olarak aile danışmanınıza ulaşmanız artık çok kolay. Kendinizi en güvenli hissettiğiniz yer olan evinizden istediğiniz zaman seansa katılabilirsiniz…

Aile Danışmanları
1 Psikolog Bulundu
Psikolog Şebnem Akı Karaoğlu
Çevrimiçi
Şebnem Akı Karaoğlu ( 73 Değerlendirme)
psikolog seç
289 TL
30 Dakika
psikolog seç
319 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında ( 73 Değerlendirme)
Merhaba, ben Uzman Psikolog Şebnem Akı Karaoğlu. Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, İmge Terapi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi, Cinsel Terapi, Aile ve Çift Terapisi uygulamaktayım. Bipolar Bozukluk, Borderline Kişilik Bozukluğu, Çocuk ve Ergen Danışmanlığı, Yas Psikolojisi, OKB, Anksiyete, Bağımlılık, Depresyon, Panik Atak, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Boşanma, Öfke Kontrolü, Yeme Bozuklukları, Sosyal Medya Bağımlılığı, Uyum Bozuklukları, Özgül Fobiler, Kariyer Danışmanlığı, Kişilerarası İletişim Becerileri, İHD ve LGBT alanlarında çalışmaktayım. CharacteriX Kişilik Envanteri uygulayıcısı ve danışmanıyım. MOXO Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite bozukluğu uygulayıcısıyım.
psikolog seç
289 TL
30 Dakika
psikolog seç
319 TL
30 Dakika
Psikolog Tanya Halkacıoğlu
Meşgul
Tanya Halkacıoğlu ( 31 Değerlendirme)
psikolog seç
229 TL
30 Dakika
psikolog seç
249 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında ( 31 Değerlendirme)
Merhaba ben Uzman Klinik Psikolog Tanya Halkacıoğlu. Haliç Üniversitesi’nde Psikoloji lisans eğitimimi bitirdim. İstanbul Gelişim Üniversitesi’nde ise Klinik Psikoloji dalında yüksek lisansımı tamamladım. Bakırköy Devlet Hastanesi ve Balıklı Rum Hastanesi’nde uzun süreli gönüllü olarak hizmet verdim. Seanslarımı; ergen ve yetişkin yaş grubu ile Bilişsel Davranışçı Terapi ekolü ile gerçekleştirmekteyim. Aynı zamanda Aile/Çift ve Evlilik terapistiyim. Uzmanlık alanlarım; Depresyon ve türleri(majör depresif bozukluk, doğum sonrası depresyon, mevsimsel depresyon, melankolik depresyon, psikotik özellikli klinik depresyon, distimi, maskeli depresyon), OKB(Takıntı ve Saplantılar), Duygusal İstismar, Panik Atak, Panik Bozukluk, Kaygı Bozuklukları ve Kaygı Yönetimi, Fobiler, Travma Bozuklukları, Öfke Kontrolü, Romantik İlişkide Sorunlar, Çokaşklılık/Tek Eşli olmayan İlişkiler, Narsist bireyle Aşk, Kişilerarası İlişkiler ve İletişim Becerileri, Özgüven Eksikliği, Paranoid Kişilik Bozukluğu, Şizoid Kişilik Bozukluğu, Şizotipal Kişilik Bozukluğu, Antisosyal Kişilik Bozukluğu, Sınırda Kişilik Bozukluğu(Borderline), Histriyonik Kişilik Bozukluğu, Narsistik Kişilik Bozukluğu, Çekingen Kişilik Bozukluğu, Bağımlı Kişilik Bozukluğu, Obsesif Kompulsif Kişilik Bozukluğu, Duygudurum Bozuklukları(Bipolar-1 bozukluk, Bipolar-2 bozukluk, Siklotimi), Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu/Çoklu Kişilik Bozukluğu, Yeme Bozuklukları, Beslenme Sorunları, Evlilik Öncesi Danışmanlık, Evlilik Problemleri, Madde Kullanım Bozuklukları (sigara,alkol,uyarıcı madde ve türevleri), İnternet ve Alışveriş Bağımlılığı, Kumar Bağımlılığı, Yeme Bağımlılığı, Akademik Endişeler, Aile İçi Şiddet. Bilişsel Davranışçı Terapi, MMPI(Minnesota Çok Yönlü Kişilik Envanteri), Tematik Algı Testi (T.A.T.), Çocuk Tematik Algı (C.A.T.)Testi, Burdon Dikkat Testi, Çocuk Resimlerinin Analizi ve Yorumlanması, Psikofarmakoloji ve Psikopatoloji Öğrenimi, Porteus Labirentleri, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi. Bu konularla ilgili başa çıkmakta zorlandığınız durumlar doğrultusunda, adım atacağınız bu yolculukta sizlere yardımcı olabilmekten memnuniyet duyarım.
psikolog seç
229 TL
30 Dakika
psikolog seç
249 TL
30 Dakika
Psikolog Yasemin Altındağ
Meşgul
Yasemin Altındağ ( 65 Değerlendirme)
psikolog seç
189 TL
30 Dakika
psikolog seç
209 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında ( 65 Değerlendirme)
Merhaba ben Psikolog Yasemin Altındağ, İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Eğitim sürecim ve sonrasında hastane ve çeşitli okullarda stajımı tamamladım. Şema terapi, EMDR terapi (Göz hareketleriyle yeniden işlemleme ve duyarşızlaştırma), Kısa süreli çözüm odaklı terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Duygu Odaklı terapi ekolleri çerçevesinde danışanlarıma hizmet vermekteyim. Young Şema Ölçeği ve MMPI Kişilik Envanteri ile çalışmalarımı sürdürmekteyim. Aile-Çift terapisi uygulamaktayım. Panik Atak, Panik Bozukluk, OKB, Anksiyete ve Kaygı Bozuklukları, Depresyon, Öfke Kontrolü, Stres Yönetimi, Travma Sonrası Stres Bozuklukları, Yas, Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, İlişki ve Evlilik Problemleri, Fobi, Sosyal Fobi, Yeme bozuklukları, Bipolar Bozukluk, Borderline Kişilik Bozukluğu, Histriyonik Kişilik Bozukluğu, Narsistik kişilik Bozukluğu, Ebeveyn Danışmanlığı, Stresle Başa Çıkma, LGBT Danışmanlığı, Bebeklerde Uyku Eğitimi, Çocuklarda Alt Islatma, Zaman Yönetimi gibi alanlarda danışanlarımla çalışmaktayım. Mindfulness, Çocuklarda objektif ve projektif testler, MMPI, MOXO dikkat testi uygulayıcısıyım. Kendini tanımak uzun bir yolculuktur; bu yolculukta baş etmekte zorlandığımız problemlerde, yolculuğunuzda sizlere eşlik etmekten mutluluk duyacağım.
psikolog seç
189 TL
30 Dakika
psikolog seç
209 TL
30 Dakika
Psikolog Ezgi Kökkülünk
Meşgul
Ezgi Kökkülünk ( 55 Değerlendirme)
psikolog seç
189 TL
30 Dakika
psikolog seç
209 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında ( 55 Değerlendirme)
Merhaba ben Uzman Klinik Psikolog Ezgi Kökkülünk. Psikoloji lisans eğitimimi Işık Üniversitesi'nde tamamladım. Üsküdar Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimimi onur derecesi ile tamamlayarak uzmanlığımı aldım. Depresyon, Panik Atak, Sosyal Fobi, Anksiyete, Kişilik Bozuklukları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, İlişki Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Yeme Bozuklukları, Bağımlılık, Öfke Kontrolü, Çocuklarda Uyum Sorunları, Tırnak Yeme, Alt Islatma Davranışları gibi alanlarda danışmanlık vermekteyim. Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile Danışmanlığı, Evlilik ve Çift Terapisi, Cinsel Terapi, Yetişkin Test Eğitimleri, Şema Terapi, MMPI, Çocuklarla Görüşme Teknikleri,Davranış-Sorun Çözüm Teknikleri, Çocuk Projektif Test Eğitimi alanlarında çalışmaktayım.
psikolog seç
189 TL
30 Dakika
psikolog seç
209 TL
30 Dakika
Psikolog Beyza Bardakcı
Meşgul
Beyza Bardakcı ( 52 Değerlendirme)
psikolog seç
169 TL
30 Dakika
psikolog seç
189 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında ( 52 Değerlendirme)
Merhabalar, ben Psikolog Beyza Bardakcı. Çukurova Üniversitesi Psikoloji bölümünden yüksek onur derecesi ile mezun oldum. Şu anda Çağ Üniversitesi'nde Psikoloji Yüksek Lisans eğitimime devam etmekteyim ve aynı zamanda Aile Danışmanıyım. Bilişsel Davranışçı Terapi, EMDR Terapisi, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi ve Bütüncül Duygu Odaklı terapi ile Bireysel Danışmanlık, Öğrenci Danışmanlığı ve Çift Terapisi alanlarında çalışmaktayım. Sınav Kaygısı, Fobiler, Akran Zorbalığı, Sosyal Fobi, Stres Yönetimi, Kaygı Bozukluğu (anksiyete), Öfke Kontrolü, Alışveriş Bağımlılığı, Bağlanma Problemleri, Hayır Diyememek, Sınır Koyamamak, Kendini Keşfetmek, Özsevgi, Özsaygı, Özgüven, Kişilerarası İletişim Becerileri, Partner ve Arkadaş Seçiminde Yaşanılan Zorluklar, İstemediğimiz Benzer İlişkilerin İçerisinde Kendimizi Bulmak, İlişkideki Döngüler, Güven Problemleri, Bağımlı Kişilik Bozukluğu, Histriyonik Kişilik Bozukluğu, Çekingen Kişilik Bozukluğu, Aile ve Çift Terapisi, Evlilik Öncesi Danışmanlık, Ebeveyn Olma Sürecine Hazırlık, Doğum Öncesi ve Sonrası Danışmanlığı, Ebeveyn Danışmanlığı, İlişki Sorunları ve Boşanma Sonrası Uyum Problemleri konularında danışanlarıma hizmet vermekteyim. Terapi süreci bir keşfetme sürecidir. Terapi süreci içerisinde hem kendimizi, duygularımızı, düşüncelerimizi ve inançlarımızı keşfediyoruz hem de sorunlarımıza yönelik çözümler arayışına giriyoruz. Sen de bu sürecin bir parçası olmak istersen randevu oluşturabilir ve bu yönde ilk adımı atabilirsin.
psikolog seç
169 TL
30 Dakika
psikolog seç
189 TL
30 Dakika
psikologofisi
Online Aile Danışmanlığı
Nasıl Çalışır?
Sadece bir dakikada terapiye başlayın.
1
Aile danışmanınızı seçin
Aileniz için en uygun olan uzmanı seçin ve ücretsiz olarak hesabınızı açın.
2
Ödemenizi gerçekleştirin.
256 Bit SSL ile korunan güvenli sayfamızda kredi kartı ya da banka kartınızla ödemenizi yapın
3
Görüntülü ya da sesli olarak görüşmeye başlayın!
Bir dakika içinde seçtiğiniz uzmanla görüntülü ya da sesli olarak online terapiye başlayın.
psikologofisi
Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine