İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Aile Danışmanınız her an yanınızda

Ailenizde yaşanan sorunlar artık aile içinde kalmak zorunda değil! Türkiye'nin ilk ve en büyük online terapi platformu üzerinden aile danışmanınızı seçin, ister sesli ister görüntülü olarak hemen konuşmaya başlayın. Alanında uzman en iyi aile danışmanlarından 49 TL'den başlayan fiyatlarla online destek alın.

psikologofisi

Aile Danışmanlığı Nedir?

Aile danışmanlığı, aileyi oluşturan bireylerin birbirleriyle olan ilişkilerinde yaşadıkları sorunları aşmaları için verilen danışmanlıktır. Evlilik, ayrılık ve boşanma sırasında çocuklarla ve aile ile ilgili bireysel ya da bireyler arasındaki sorunların üstesinden gelinmesine yardımcı olan bu danışmanlık bütün aile dahil olduğunda başarıya ulaşır.

Aile danışmanlığı hizmetinin kapsamını; öncelikli olarak eşler arasında ya da yakın ve geniş ailedeki bireylerle yaşanan ilişkilere dayalı sorunlar, yeni yaşam düzenlemeleri ve çocukların bakımı gibi konular oluşturur. Ayrıca, ailenin, sağlık, ekonomi, beslenme gibi yaşam kalitesinin etkileyen diğer tüm yaşamsal konular da bu kapsamdadır.

Neden Aile Danışmanlığı Almalıyım?

Toplumun en temel yapı taşı olan aile, tüm değerlerimizin oluştuğu, ihtiyaçlarımızın karşılandığı yerdir. Ruhsal ve bedensel olarak sağlıklı bireyler ancak sağlıklı ailelerden çıkar.

Aile danışmanları, ailelerin yaşadıkları sorunları ele alırken her biri aile dinamiklerine uygun çözümler sunar ve sağlıklı bir aile yapısına ulaşılması için çalışmalar yürütür. Danışmanlık süresince aile üyesi olan herkes hem birlikte hem de tek tek ele alınır ve her birinin sorunlarına bütüncül çözümler sunulur.

Aile terapisi sırasında bireysel sorunlar paylaşılsa dahi ana odak noktası aileye olan etkileridir ve yine tüm ailenin daha mutlu olmasını sağlayacak bir strateji ile çalışılır. Danışmanlık süresinde sorunları anlamak ve uygun çözümü geliştirmek için tüm aile üyeleri ile görüşülür ve bazı testler uygulanır. Ortaya çıkan sonuçlara göre bir danışmanlık hizmeti verilir. Seansların sonunda hedeflenen her bir aile üyesinin kendini iyi hissetmesi ve aile içinde huzurlu bir şekilde yaşamasıdır.

Neden Online Aile Danışmanlığı?

1- Dilediğin Aile Danışmanı ile Görüşebilirsin

Alanında uzman aile danışmanlarının tecrübe ve çalışma alanlarını görerek dilediğini seçebilirsin. Aile danışmanlarımızın profillerini incele, tanıtım videosunu izle ve kararını ver.

2- Terapi Alırken Önceliğin Maddi Konular Olmaz

Online terapi yüz yüze terapiye göre çok daha uygun fiyatlarla aile danışmanı ile görüşme imkanı sağlar. 49 TL'den başlayan fiyatlarla görüşmek için hemen randevu alabilir, istersen deneme seansına katılabilirsin!

3- İstediğin Zaman, İstediğin Yerde Terapi Alabilirsin

Aile danışmanınız ile aranızdaki mesafeyi kaldırabilirsiniz! İstediğiniz yerden istediğiniz zamanda görüntülü ya da sesli görüşme ile online olarak aile danışmanınıza ulaşmanız artık çok kolay. Kendinizi en güvenli hissettiğiniz yer olan evinizden istediğiniz zaman seansa katılabilirsiniz…

Aile Danışmanları
Psikolog İzzet Fehmi Çırakoğlu
Çevrimiçi
İzzet Fehmi Çırakoğlu
psikolog seç
69 TL
30 Dakika
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında
Merhaba, ben İzzet Fehmi Çırakoğlu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nden mezun olduktan sonra çeşitli Aile Danışmanlığı sertifikasyon programlarını tamamladım. Çiftlerimizin ve ailelerimizin başa çıkmakta güçlük çektiği hemen her sorunun üstesinden gelebilmek adına, sağlıklı düşünmenin yollarını beraberce bulabileceğimize inanıyorum.
psikolog seç
69 TL
30 Dakika
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
Psikolog Ezgi Kökkülünk
Çevrimiçi
Ezgi Kökkülünk ( 31 Değerlendirme)
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
psikolog seç
109 TL
30 Dakika
Uzman Hakkında ( 31 Değerlendirme)
Merhaba ben Ezgi Kökkülünk. Psikoloji lisans eğitimimi Işık Üniversitesi'nde tamamladım. Üsküdar Üniversitesi'nde Klinik Psikoloji alanında yüksek lisans eğitimimi onur derecesi ile tamamlayarak uzmanlığımı aldım. Depresyon, Panik Atak, Sosyal Fobi, Anksiyete, Kişilik Bozuklukları, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, İlişki Problemleri, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Yeme Bozuklukları, Bağımlılık, Öfke Kontrolü, Çocuklarda Uyum Sorunları, Tırnak Yeme, Alt Islatma Davranışları gibi alanlarda danışmanlık vermekteyim. Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile Danışmanlığı, Evlilik ve Çift Terapisi, Cinsel Terapi, Yetişkin Test Eğitimleri, Şema Terapi, MMPI, Çocuklarla Görüşme Teknikleri,Davranış-Sorun Çözüm Teknikleri, Çocuk Projektif Test Eğitimi alanlarında çalışmaktayım.
psikolog seç
89 TL
30 Dakika
psikolog seç
109 TL
30 Dakika
psikologofisi
Online Aile Danışmanlığı
Nasıl Çalışır?
Sadece bir dakikada terapiye başlayın.
1
Aile danışmanınızı seçin
Aileniz için en uygun olan uzmanı seçin ve ücretsiz olarak hesabınızı açın.
2
Ödemenizi gerçekleştirin.
256 Bit SSL ile korunan güvenli sayfamızda kredi kartı ya da banka kartınızla ödemenizi yapın
3
Görüntülü ya da sesli olarak görüşmeye başlayın!
Bir dakika içinde seçtiğiniz uzmanla görüntülü ya da sesli olarak online terapiye başlayın.
psikologofisi
Türkiye'nin en büyük terapi platformu!
webrazzi
microsoft
egirisim
btmagazine