İletişim: [email protected]
logo
psikologofisi.com destek
psikologofisi.com

Hakkında

İzmir Ekonomi Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Ölüm ve Yas Psikolojisi, Çocuk- Ergen Psikolojisi, Çift Terapisi, Aile Danışmanlığı, Bireysel Terapi uygulamaktayım. OKB, Bipolar, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Öfke Problemleri, Madde Bağımlılığı alanlarında profesyonel olarak hizmet veriyorum.

Eğitimleri

İZMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ / PSİKOLOJİ

Alanı

Bilişsel Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Ölüm ve Yas Psikolojisi, Çocuk- Ergen Psikolojisi, Çift Terapisi, Aile Danışmanlığı, Bireysel Terapi uygulamaktayım. OKB, Bipolar, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Öfke Problemleri, Madde Bağımlılığı

Kullanıcı Yorumları

Anonim Kullanıcı
29.10.2020
Duygu hanımla 2 aydır düzenli görüşüyoruz. Hayatımla ilgili birçok konuda bana ciddi yardımları oldu. Kendimi yeni baştan tanımaya başladım. Çevremde farkediyor bendeki değişimi kendisine çok teşekkür ediyorum.
Anonim Kullanıcı
30.10.2020
Merhabalar. Duygu hanımı psikolog ofisi sayesinde tanıdım. Bipolar hastasıyım. Eşimle hastalığımdan dolayı yıllardır problemler yaşıyorduk. 2 çocuğum var. Eşimle ayrıldık. Boşanma aşamasındayız. Bu süreci diğer insanlara göre daha ağır yaşadığımı düşünüyorum. Bana hem hastalığım hem ayrılık sürecim hemde bu süreçte çocuklarımla nasıl iletişim kurmam gerektiğiyle ilgili çok şey öğretti. Hem kötü bir eş hem sorunlu bir anneydim. Eşimle ilişkimiz düzelir mi halen bilmiyorum ama çocuklarımla ilişkimiz çok güçlendi sayesinde. Güleryüzü pozitif enerjisi ve sakin yapısıyla bana çok iyi hissettiriyor. Yardım almak isteyen diğer arkadaşlara tavsiye ediyorum.
Anonim Kullanıcı
02.11.2020
Sizi yargılamadan dinler, anlar ve çok iyi yönlendirir. Harikasınız Duygu hocam.
Anonim Kullanıcı
03.11.2020
Mesleğinizin hakkını veriyorsunuz hocam. Her şey için teşekkürler.
Anonim Kullanıcı
12.11.2020
Takıntılarım nedeniyle uzman ararken Duygu hanımı buldum ve görüşmelerimizin başladığı ilk andan itibaren bana kendimi çok iyi hissettirdi. İşini hakkıyla yapan bir uzman herkese tavsiye ediyorum.
Anonim Kullanıcı
14.11.2020
Bipolar konusunda psikolog ararken doktor hanımıla iletişime geçtim gerçekten pozitif enerjisiyle insanın içine pozitif enerji yüklüyor aynı zamanda anlayışlı ve yardımsever bir psikolog ama bence arkadaş canlısı diyebiliriz.

Kullanıcı yorumu ve notu


Bu sayfada yer alan yorumlar, ilgili uzmanın doğrudan veya dolaylı talebi ve/veya ricası olmaksızın, ilgili kişi tarafından bağımsız olarak yazılmaktadır. Psikologofisi.com'un temel amacı psikoloji alanında halkın bilinçlenmesini sağlamaktır. Psikologofisi.com bir başvuru hizmeti değildir ve herhangi bir Sağlık Hizmeti Sağlayıcısını tavsiye etmemektedir veya desteklememektedir.